Markalarımız

MORENA

Güney Kore’den dünyanın en kaliteli firmalarından biri olan ve kendisini Amerika, Avrupa ve dünyada kendisini kabul ettirmiş Paka Textile’in  Türkiye’de tek toptan satıcısıdır.

Stok kalitelerle beraber onlarca yeni kalite ve deseni bünyesinde barındıran Morena her çeşit mobilya piyasasına hitap edebilmektedir.Ayrıca yüksek kalite anlayışı ve uygun fiyatlarıyla döşemelik kumaş piyasasında önde gelen isimlerden biri olmayı başarmıştır.

Bunun yanı sıra MORENA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak ithal ettiğimiz PVC membran folyolarımızı Türkiye pazarına sunmaktayız.

Membran kaplama uygulamalarınız için, kalınlık : 0.35 mm – 0.45 mm, genişlik : 1420 mm, çeşitli renk ve desen çeşitleri ile mat, ahşap desenli ve high gloss PVC Folyolarımızı yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BAŞTAŞ

Firmamız Baştaş Mobilya İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 1984 yılında mobilya aksesuarları imalatı konusunda faaliyete başlamıştır. İlk yıllarda metal aydınlatma ürünleri, zigon sehpa gibi ürünlerin imalatını yapan firmamız ilerleyen yıllarda ahşap aksesuarlar ile de imalatını zenginleştirmiştir. Sonraları poliüretan sandalye konusunda imalathanesini genişleten firmamız hem poliüretan sandalyelerin basımını yaptığı gibi basımda kullanılan kalıpların da imalatını yapmaktadır.

İmalatların yanı sıra 2008 yılından beri Alman Viessmann markasına ait soğutma sistemlerinin de temsilciliğini devam ettirmektedir. Soğutma sistemlerinin kapsamında soğuk odalar, soğutucu üniteler, dikey tip buzdolapları ve raf sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca büyük ebatlı soğuk odalarda kullanılan soğutma kompresörlerine ait yedek parçaların ithalatını da sürdürmektedir.

SEDEFLER

Metal banyo aksesuarları ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.